Saatte 150kg ve 600 kg’a kadar değişen kapasitelerde “Continue” sistem ve Film Pişirme teknolojisi ile dolgulu ve dolgusuz olarak sert şekerin ustası SRC HCPL serisidir.

Enjeksiyon sistemi üzerine kurulu sistemimizde kesintisiz üretim yapmanız mümkündür.

Teknik Çizimler “Tek Renk Enjeksiyon” Hattımıza ait olup, İlgili makinemizin teknik çizimi eklenecektir.

tek renk2
tek renk

Hazırlanıyor…

Pişirme Ünitesi
Su, şeker, glikoz ve diğer hammaddelerin tartım tankı vasıtasıyla tartılarak pişirme buharı ile pişirildiği bölümdür. Komple paslanmaz CR-NI çelikten imal edilmiştir. Bütün tanklar yağ ve buhar cidarı için uygundur. Dokunmatik ekran vasıtası ile formüller reçetelendirilir. Buhar vanalari otomatik olarak PLC vasıtası ile kontrol edilir.

Dolum Ünitesi
Hazırlanan mamüllerin istenilen gramajda silikon kalıplara enjekte edilerek otomatik olarak boşaltıldığı bölümdür. Depozitorümüz ceketli olup istenilen sıcaklıkta muhafaza edilir. Depozitorümüz servo motorlar sayesinde hassas çift renkli ve dolgulu ürün basmak için dizayn edilmiştir.

Şekerleme ve Soğutma Ünitesi
Ürünlerin yağlandığı veya şeker kaplandığı bölümdür. Kaplama işleminden sonra paketlemeye hazır hale getirebilmek icin ürünler soğutma tüneline konveyor vasıtası ile aktarılarak soğutulduğu bölümdür.

META – yumuşak şeker üretimi , toffe şeker , toffe hattı , toffe üretimi , toffe candy product , elegan hattı , elegan üretimi , toffe candy product line