Pudra Değirmeni:

SRC Pudra değirmeni  granül halindeki şekeri pudra haline  getirmek için kullanılır. Kullanılan saç kaplama malzemeleri komple CrNi paslanmaz olarak imal edilmiştir. Tozsuz çalışma sistemi           mevcuttur. Helezon motoru seviye sensörü ile otomatik çalışır. Makinemizde su soğutma sistemi mevcuttur.

 

Yağ Eritme:

Blok şeklinde katı yağları eritmek için özel olarak tasarlanmıştır. . Ceketli su ısıtmalı olup komple paslanma CrNi malzemeden imal edilmiştir. . Kendi yağ pompası ile ön hazırlama tankına bağlanmıştır. . Ayarlanabilir sıcak su sistemi ile ısıtmaya uygundur.

 

Ön Hazırlama Tankı:

Bütün hammaddelerin karıştıldığı ilk mikserdir. . Ceketli su ısıtmalı olup komple paslanma CrNi malzemeden imal edilmiştir. . Kendi elektrik panosu tafından kumanda edilir ve dijital ısı göstergelidir. . 3 yollu vana sayesinde kendi içinde devirdaim ve bilyalı çikolata mikserine aktarım yapılır.

 

Bilyalı Çikolata Değirmeni:

Ceketli su ısıtmalı olup komple paslanmaz CrNi malzemeden imal edilmiştir. . Motor ve ısı kontrolleri üzerinde bulunan plc ve dokunmatik ekrandan ayarlanabilir. . 500 kg bilye kullanılmıştır.